Jesteś tutaj

„meLADY”: Marzeniami zbuduj przyszłość!

Autor: 
Wydawnictwo Bernardinum

Jakie jest największe marzenie Agnieszki Kaczorowskiej? Czy jej wiara w Boga, o której często i otwarcie mówi, pasuje do świata show-biznesu, w którym na co dzień się obraca? Warto sięgnąć po listopadowo – grudniowy numer ”meLADY” i przeczytać tę rozmowę.

- Każde marzenie wymaga odwagi, bo trzeba mieć odwagę, aby marzyć. Dużo ludzi zabija marzenia już w zarodku. Kiedy jednak marzenie się już pojawi, nazwiemy je, to trzeba mieć odwagę zrobić pierwszy krok w jego kierunku, co czasem może być ryzykowne, czasem przerażające. Potem realizacja marzeń wymaga mnóstwa determinacji i ogromnej wiary, że się uda – tak o roli marzeń w swoim życiu mówi Agnieszka Kaczorowska, tancerka i aktorka, gwiazda najnowszego numeru dwumiesięcznika „meLADY”, który trafił właśnie do sprzedaży.

Gwiazda programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, młodzieżowa mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich, aktorka znana z roli Bożenki w serialu „Klan” – Agnieszka Kaczorowska to osoba obdarzona wieloma talentami. W szczerej rozmowie z redaktor naczelną „meLADY” Eweliną Heine opowiada o wyniesionej z domu pracowitości, która pomaga jej w osiąganiu wyznaczonych celów, a także o ciągłym podążaniu za wewnętrznym głosem, który nie pozwala stracić z oczu tego, co naprawdę ważne. Jakie jest największe marzenie Agnieszki Kaczorowskiej? Czy jej wiara w Boga, o której często i otwarcie mówi, pasuje do świata show-biznesu, w którym na co dzień się obraca? Warto sięgnąć po listopadowo – grudniowy numer ”meLADY” i przeczytać tę rozmowę.

Wydanie otwiera jednak szczególny tekst – „Pamiętnik meLADY”, czyli opowieść Eweliny Heine o tym, jak dążyła do realizacji własnego marzenia, którym było… prowadzenie luksusowego pisma dla kobiet z wartościami. Co sprawiło, że udało się pokonać wątpliwości i osiągnąć cel?;

W najnowszym numerze „meLADY” znajdziemy też serię bardzo ciekawych rozmów z ludźmi, którym udało się połączyć pracę, pasję i udane życie osobiste oraz spełnić swoje marzenia. Wielu z nich chętnie dzieli się osobistą wiedzą, prowadząc szkolenia, czy sesje coachingowe. Każda z rozmów pełna jest złotych myśli i motywujących rad, opartych na doświadczeniach i życiowej mądrości. – Miej cierpliwość. Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe – mówi w jednym z wywiadów Anna Urbańska, trener biznesu i coach.

Natalia Niemen, w swoim stałym felietonie skierowanym do rodziców, pisze o tym, jak odróżnić karanie dziecka w porywie emocji, od mądrego karcenia, czyli wypełnionego troską stawiania mu granic. Listopadowo – grudniowy numer „meLADY” jest zarazem numerem świątecznym, dlatego na jego łamach znajdziemy wiele życzeń i bożonarodzeniowych akcentów – np. ciekawy artykuł o aplikacjach na smartfony, które przydadzą nam się w okolicach Gwiazdki, pomysły na świąteczny makijaż i podarunki dla najbliższych.

W numerze, tradycyjnie, pojawił się też dodatek dla panów „meLORD”. A w nim – poruszająca rozmowa z Mateuszem Kusznierewiczem – żeglarzem, biznesmenem, trenerem rozwoju osobistego, szczęśliwym mężem i tatą, który zwierzył się, że największe w swoim życiu sukcesy zawdzięcza… porażkom, które je poprzedzały.

Pismo „meLADY” pojawiło się w sprzedaży w marcu br. Ukazuje się co dwa miesiące nakładem wydawnictwa Bernardinum z Pelplina w liczbie 30 tysięcy egzemplarzy. Dostępne jest w Empiku, kioskach Ruchu oraz salonikach prasowych sieci Kolporter i Inmedio. Prenumeratę zamówić można na stronie magazynu: http://www.me-lady.pl/ . Zapraszamy także na facebookowy profil pisma: https://www.facebook.com/meladypl