Jesteś tutaj

„Słowo wśród nas”: Łaska Pięćdziesiątnicy

Autor: 
PROMIC

Cztery artykuły, napisane przez o. Raniera Cantalamessę, kaznodzieję Domu Papieskiego, dają wgląd w jego osobiste doświadczenie Ducha Świętego, a zarazem zawierają niezwykle trafne wskazówki dla nas, jak mamy dać się prowadzić temu Pocieszycielowi. 

Majowy numer „Słowa wśród nas” nosi tytuł „Łaska Pięćdziesiątnicy”. Cztery artykuły, napisane przez o. Raniera Cantalamessę, kaznodzieję Domu Papieskiego, dają wgląd w jego osobiste doświadczenie Ducha Świętego, a zarazem zawierają niezwykle trafne wskazówki dla nas, jak mamy dać się prowadzić temu Pocieszycielowi. 

Jak w każdym numerze polecamy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych. W Magazynie znajdziemy artykuł o świętych męczennicach Perpetui i Felicycie oraz świadectwa, w tym kolejną odpowiedź na naszą ankietę „Bóg żyje i działa”.

* * *

„Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

  • rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
  • artykuły pogłębiające wiarę
  • świadectwa czytelników
  • żywoty świętych
  • krzyżówki o tematyce biblijnej