Jesteś tutaj

„meLADY”: Marzenia to kompas od Boga

Autor: 
Wydawnictwo Bernardinum

„meLADY” to luksusowy magazyn dla kobiet z wartościami – mówi Ewelina Heine, redaktor naczelna pisma. - Chcemy inspirować nasze czytelniczki to tego, by spełniały swoje marzenia. Pragniemy przekonywać, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych dla tych z nas, które wierzą w siłę swych marzeń

Myślę, że marzenia są kompasem danym nam od Boga, że On w ten sposób podpowiada, w którą stronę w życiu iść. Bóg błogosławi moją drogę – mówi Katarzyna Olubińska, dziennikarka „Dzień dobry TVN” na łamach dwumiesięcznika „meLADY”. Kolejny numer pisma, które jest nowością na rodzimym rynku prasowym, trafił właśnie do sprzedaży.

„meLADY” to luksusowy magazyn dla kobiet z wartościami – mówi Ewelina Heine, redaktor naczelna pisma. - Chcemy inspirować nasze czytelniczki to tego, by spełniały swoje marzenia. Pragniemy przekonywać, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych dla tych z nas, które wierzą w siłę swych marzeń. Pokazujemy, że można być kobietą sukcesu, kobietą z klasą, ceniącą równocześnie wartości i dbającą o swoje wnętrze - dodaje.

Lipcowo – sierpniowe wydanie magazynu otwiera rozmowa z Katarzyną Olubińską, znaną głównie ze śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”. Olubińska prowadzi też bloga „Bóg w wielkim mieście”, na łamach którego publikuje historie znanych osób i ich wyjątkowych spotkań z Bogiem. Sama także, chętnie dzieli się świadectwem swojej wiary i opowiada o życiowej sile, którą daje jej Chrystus.

- Jeden z moich ulubionych psalmów, Psalm 37, mówi: „Raduj się w Panu, a On spełni pragnienie Twego serca”. Moje spełnia i jestem za to wdzięczna, bo oprócz tego, że sama na co dzień bardzo się staram w pracy, to czuję, że po prostu On błogosławi moją drogę. Kiedy pomyślę o tych wszystkich wywiadach, które zrobiłam, miejscach, które odwiedziłam, ludziach, których spotkałam, to czuję się błogosławiona i wdzięczna. Z kolei wszystko to, co dzieje się wokół mojego bloga „Bóg w wielkim mieście”, przerosło moje najśmielsze oczekiwania – podkreśla Olubińska. Czy w świecie gwiazd i komercyjnej telewizji jest miejsce na wartości wiary chrześcijańskiej? Czy trudno jest łączyć wiarę z pracą w mediach? Skąd wziąć siłę do spełniania swoich marzeń? Na te i wiele innych pytań Katarzyna Olubińska odpowiada w rozmowie z Eweliną Heine, redaktor naczelną „meLADY”.

Najnowszy numer dwumiesięcznika poświęcony jest marzeniom. Skąd brać siłę do ich spełniania? Dlaczego tak często rezygnujemy naszych marzeń? - Gdy mówimy „tego nie da się zrobić”, zazwyczaj podświadomie myślimy „nie chce mi się o to starać” - mówi w rozmowie z Justyną Tobolską Jan Mela, założyciel fundacji „Poza horyzonty”, który po utracie ręki i nogi zdobył biegun północny i południowy. - Spotykając ludzi na różnych etapach drogi życiowej zauważam, że choć każdy z nas walczy z różnymi przeszkodami i ograniczeniami, to w rzeczywistości większość problemów, czy barier to tak naprawdę wymówki. Jeżeli coś jest dla nas niezwykle ważne, jeśli czegoś naprawdę pragniemy, to jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele, by to osiągnąć” - dodaje. 

W najnowszym numerze magazynu „meLADY” można przeczytać także: felieton Natalii Niemen o sensie istnienia ocen szkolnych, rozmowę z Aleksandrą Melzacką, nastoletnią mistrzynią żeglarstwa, psychozabawę „Czy nadaję się do prowadzenia firmy?” oraz garść podpowiedzi pomocnych przy odkrywaniu i spełnianiu marzeń. 

Pismo „meLADY” pojawiło się w sprzedaży w marcu br. Ukazuje się co dwa miesiące nakładem wydawnictwa Bernardinum z Pelplina w liczbie 30 tysięcy egzemplarzy. Dostępne jest w Empiku, kioskach Ruchu oraz salonikach prasowych sieci Kolporter i Inmedio. Prenumeratę zamówić można na stronie magazynu: http://www.me-lady.pl Zapraszamy także na facebookowy profil pisma: https://www.facebook.com/meladypl