Jesteś tutaj

Przebaczyć mamie i tacie

Autor: 
Wydawnictwo WAM

Tytuł bardzo wymowny. Być może masz żal do swoich rodziców, bo przepełnili twoje życie goryczą i odebrali ci beztroskę dzieciństwa. Autorzy przekonują, że możesz zrezygnować z poczucia krzywdy i przejąć kontrolę nad swoim życiem. 

Istnieje wiele sposobów ucieczki, lecz bez względu na to, jak szybko biegniesz - przeszłość cię dogoni. Kiedy uciekasz od swojej historii, uciekasz przed samym sobą, co nigdy nie jest bezpieczne. Łatwo wtedy przegapić moment, kiedy możesz odbić się od dna.

Może właśnie tu i teraz zdobędziesz się na odwagę, zatrzymasz się, popatrzysz wstecz i rozpoczniesz nowy rozdział życia?

Nawet jeżeli masz żal do swoich rodziców, bo przepełnili twoje życie goryczą i odebrali ci beztroskę dzieciństwa, możesz zrezygnować z poczucia krzywdy i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Możesz kurczowo trzymać się swojego bólu lub przystać na Bożą propozycję: przebacz, wraz z Nim, uwolnij się i zacznij żyć pełnią życia. Wybierz wolność, odnajdź samego siebie.

Leslie Leyland Fields - autorka ośmiu książek, licznych esejów i artykułów poświęconych m.in. wychowywaniu dzieci i przebaczeniu; prowadzi zajęcia akademickie i warsztaty z kreatywnego pisania.

dr Jill Hubbard - psychoterapeuta, psycholog kliniczny i stały gospodarz nadawanego w całych Stanach Zjednoczonych programu radiowego New Life Live.

* * *

Leslie Leyland Fields, dr Jill Hubbard, Przebaczyć mamie i tacie, tł. Malwina Zaremba-Skulimowska, Wydawnictwo WAM 2015, stron 280