Ta książka pokazuje, w jaki sposób wieść zgodnie wspólne życie, gdy do intensywnych uczuć zakochania, euforii i wzajemnej fascynacji dołączą codzienne obowiązki, troska o dzieci, zmęczenie i stres.
Jesteś tutaj
W drodze Spółka z o.o.

Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów
ul. Kościuszki 99
61-716 Poznań
Od tego wydawnictwa
Mama bez komórki jest odpowiedzią na pytanie, jak zwolnić tempo i wykorzystać niepowtarzalną szansę na wartościowe i szczęśliwe życie. Takie życie jest dostępne dla każdego. Wystarczy postawić pierwszy krok...
Karin Seethaler kieruje nasz wzrok ku bogactwu kontemplacyjnych tradycji chrześcijaństwa i podkreśla leżącą w nich siłę terapeutyczną.
Mama bez komórki jest odpowiedzią na pytanie, jak zwolnić tempo i wykorzystać niepowtarzalną szansę na wartościowe i szczęśliwe życie. Takie życie jest dostępne dla każdego. Wystarczy postawić pierwszy krok...
Książka s. Małgorzaty Chmielewskiej. Mądrość, miłosierdzie i niewyobrażalna miłość człowieka do człowieka, spływają z każdej jej strony. Oby po to, by zmieniać nasze serca…
Każdy z bohaterów to wyświęcony grzesznik poddawany ciśnieniom z różnych stron. Kocha (nie tylko Kościół), upada, mozolnie się dźwiga i idzie dalej po drodze, która ciągle zaskakuje.
Flavigny mówi bez ogródek – stawką dyskusji o gender jest społeczny status homoseksualizmu, biseksualizmu i transseksualizmu, a motywy etyczne i polityczne są w tym sporze drugorzędne.
Dwaj dojrzali mężczyźni, mnich i dziennikarz, mówią o tęsknocie za Bogiem i o doświadczeniu Boga, o grzechu i łasce, o wątpieniu i pewności, o ludzkiej potrzebie znaków, o problemie zła.
Dzięki rozważaniom o. Cypriana Klahsa, rozpisanym na siedem tygodni Wielkiego Postu, możemy wpatrywać się w Pasję Chrystusa z różnych punktów widzenia.
Jak zniszczyć Kościół, Dzieci gorszego Boga, Księża patrioci, Stanisław Barańczak - między innymi takie tytuły w lutowym numerze "W drodze".
Zawarte w Kluczu do rachunku sumienia rozważania pomogą każdemu penitentowi, bo ich autorzy dzielą się z nami własnym doświadczeniem. Mamy zatem różne punkty widzenia, jakby zwierciadła, w których możemy obejrzeć siebie ze wszystkich stron.