Jesteś tutaj

Z duchową depresją można sobie poradzić… Pobierz darmowy e-book

Autor: 
Tyniec. Wydawnictwo Benedyktynów

Refleksje o. Włodzimierza Zatorskiego na temat acedii do pobrania za darmo w wersji elektronicznej.

Centrum Duchowości Benedyktyńskiej z Tyńca dzieli się z nami następującą informacją:

Kochani, od dłuższego czasu razem z o. Włodzimierzem Zatorskim OSB publikowaliśmy materiały wideo na temat bardzo ważny we współczesnym świecie, a mianowicie o ACEDII – duchowej depresji, która dotyka coraz więcej osób.

Filmy powstały z myślą o tych, którzy nie potrafią sobie poradzić z problemami natury życia wewnętrznego, a które mają swoje fundamenty w aspekcie duchowym. O. Włodzimierz, wychodząc od źródeł depresji, poprowadził nas poprzez prawidłowe rozumienie pojęcia acedii, czym jest i jak działają złe duchy, na konkretnych i praktycznych wnioskach kończąc.

Postanowiliśmy zebrać wszystkie refleksje o. Włodzimierza na temat duchowej depresji i jak sobie z nią radzić. Teraz udostępniamy je w całość w wersji elektronicznej, czyli jako E-BOOK :) Poniżej za pomocą linka możecie pobrać sobie materiały w wersji PDF/ePUB/MOBI:

http://ps-po.pl/acedia-duchowa-depresja-ebook.zip

Nasza kolekcja darmowych e-booków powoli powiększa się – to już trzeci z kolei. W planach mamy jeszcze dwa, ale o tym w najbliższych tygodniach. Bądźcie z nami na bieżąco…