Jesteś tutaj

Listy do Boga + Chi Rho Jezus. Kolekcja Ludzie Boga (57)

Autor: 
E-lite Distribution

Otoczony kochającą rodziną i wspierany przez lokalną społeczność chory na raka ośmiolatek codziennie dzielnie i z wiarą toczy batalię ze straszliwą chorobą. W Bogu, który jest adresatem jego pisanych codziennie listów, widzi przyjaciela i nauczyciela. 

Scenariusz dołączonego do książki filmu Listy do Boga oparty został na prawdziwej historii Tylera Doughtie, zmagającego się z chorobą i cierpieniem ośmioletniego chłopca. W Bogu, który jest adresatem jego pisanych codziennie listów, widzi przyjaciela i nauczyciela. Chłopiec dotyka serc ludzi i otwiera ich na wiarę. Do książki dołączona jest druga płyta Chi Rho Jezus. Odcinki ze znanej serii Chi Rho poświęcone Jezusowi. 

Film o nadziei, wierze i modlitwie

Tyler Doherty, bohater filmu, jest wyjątkowym chłopcem. Otoczony kochającą rodziną i wspierany przez lokalną społeczność chory na raka ośmiolatek codziennie dzielnie i z wiarą toczy batalię ze straszliwą chorobą. W Bogu, który jest adresatem jego pisanych codziennie listów, widzi przyjaciela i nauczyciela. Listy trafiają w ręce Bradego McDanielsa, listonosza, który znalazł się na rozdrożu swego życia. Początkowo McDaniels nie bardzo wie co zrobić z adresowanymi do Boga listami, ale decyzja, którą ostatecznie podejmie stanie się swoistym świadectwem siły ducha i niezachwianej wiary chłopca. Wrażliwość Tylera dotyka serc ludzi i otwiera ich na wiarę.

Do książki dołączona jest druga płyta DVD "Chi Rho Jezus". Odcinki ze znanej 9 tomikowej serii Chi Rrho (opowieści z Biblii), które poświęcone są Jezusowi. 

  • 1. Listy do Boga  (czas -110 min.)
  • 2. Chi Rho Jezus (czas - 74 min)

Tekst książeczki przygotował brat Tadeusz Ruciński FSC

Anne Marie Boskovich "Everything is Beautiful". Utwór z fragmentami filmu Listy do Boga

* * *

Listy do Boga, reżyseria David Nixon, występują: Tanner Maguire, Michael Bolten, rok prod. 2010, czas 110 minut, lektor: polski, napisy: polskie. E-lite Distribution