Jesteś tutaj

Niezwykłe przygody Antka i jego Anioła Stróża!

Autor: 
PROMIC

Zabawne opowieści o dwóch małych chłopcach, chodzących do szkoły. Jeden to Antek Dobrzyński, drugi - jego Anioł Stróż. Jeden uczy się jak być dobrym człowiekiem, drugi - jak właściwie opiekować się swoim podopiecznym. Spotykają się przypadkowo, ale już zupełnie nieprzypadkowo zostają przyjaciółmi. 

Po co komuś Anioł Stróż? Dlaczego czasem aniołowie nic nie widzą? Dlaczego niektórym "aniołom" lepiej nie ufać, choć wydają się miłe?  Chcesz wiedzieć? Sięgnij po pełne humoru książki z serii  Przygody anioła Stróża - dobra lektura zapewniona! 

Anioł Stróż idzie do szkoły

Wyobraźcie sobie, że w drodze do szkoły Anioł Stróż wpada w dziurę między chmurami i… z hukiem spada na ziemię. Ląduje – chyba nie przypadkiem – na drzewie w ogrodzie Antka, swojego ziemskiego podopiecznego! 

Co wydarzyło się potem, o tym przeczytacie już w środku…

 

Klub Aniołów Stróżów

Antek chciałby zrobić prezent chłopcu z rodziny uchodźców. Tylko co ma mu podarować? Wzywa więc na pomoc swojego Anioła Stróża, a ten przybywa z całym klubem aniołów. Wspólnie starają się znaleźć prezent, który Antek ofiaruje naprawdę z serca. 

Jak się okazuje – przeczytajcie sami – to bardzo trudne zadanie…

 

Tajemnica okularów serca

Antek dzisiaj mocno narozrabiał. Brnąc od kłamstwa do kłamstwa, ściągał na siebie jedną katastrofę za drugą. Na szczęście, zjawił się Anioł Stróż w okularach serca na nosie. 

Oto historia o tym, do czego służą te dziwne okulary? Przeczytajcie, będziecie bardzo zdziwieni…

 

Superanioł

Tym razem Antek zapomniał przygotować się do sprawdzianu z matematyki. Kiedy przestraszony tuż przed lekcją próbował powtórzyć materiał, zjawił się tajemniczy… anioł i zaproponował pomoc… 

Oto historia o tym, dlaczego należy się strzec… każdego nieznajomego!

* * *

Edmond Prochain, Przygody Anioła Stróża, Wydawnictwo PROMIC, Warszawa 2016