Jesteś tutaj

Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada

Autor: 
Fronda

Daphne Kingma opisuje przypadki konkretnych osób, które poradziły sobie w sytuacjach skrajnych. W odpowiedzi na gorącą prośbę swojego przyjaciela sporządziła listę rzeczy, które trzeba zrobić, gdy życie się rozpada.

Przeżywasz życiowy kryzys? Utraciłeś kogoś bliskiego? Dopadła cię poważna choroba? Jesteś bankrutem? Nie wiesz, co robić?

Nikt nie wie – bo skąd mielibyśmy wiedzieć, co robić, jeżeli jeszcze nigdy w życiu nie było nam tak źle, nigdy nie odczuwaliśmy takiego cierpienia.

Autorka opisuje przypadki konkretnych osób, które poradziły sobie w sytuacjach skrajnych. W odpowiedzi na gorącą prośbę swojego przyjaciela sporządziła listę rzeczy, które trzeba zrobić, gdy życie się rozpada. Tak powstała ta książka, która pomogła już wielu osobom. Być może pomoże także Tobie?

Nie gwarantujemy, że po lekturze od razu i radykalnie zmieni się Twoje życie, ale chociaż dowiesz się, jakie konkretne działania stoją przed tobą.

Książkę polecają: „Przyjaciółka”, poradnikzdrowie.pl

Premiera: 27 kwietnia 2015 roku

* * *

Daphne Kingma, Dziesięć rzeczy które powinniście zrobić gdy życie wam się rozpada, tłumaczenie: Grażyna Waluga, Wydawnictwo Fronda, Warszawa 2015, s. 280