Jesteś tutaj

Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych

Autor: 
Edycja św. Pawła

Książkę tę napisali bracia i siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw z Denver w stanie Colorado: o. Anthony Ariniello, s. Emmanuelle Borchardt oraz o. Nathanael Pujos. Są oni teologami i mają spore doświadczenie w prowadzeniu młodych przez proces rozeznania.

Wielu młodych ludzi jest dziś zagubionych w świecie Internetu i mediów. Nie wiedzą, co mają począć ze swoim realnym życiem. Czy iść drogą małżeństwa, czy zostać singlem, a może wstąpić do zakonu czy do seminarium... Decyzja jest trudna, bo nie tak łatwo odkryć, do czego jesteśmy powołani, jakie drzemią w nas predyspozycje, kiedy świat wszystko deprecjonuje. Ten poradnik napisały osoby, które od lat prowadzą kursy rozeznania życiowego dla bardzo młodych i tych „starszych młodych”. Razem z nimi zagubiony człowiek może przejść cały proces odkrywania w sobie predyspozycji, zdolności, chęci, pragnień i marzeń. Świetny prezent dla wszystkich gimnazjalistów, maturzystów, a także tych, którzy kończą studia i przed nimi wypłynięcie na szerokie wody życia. Z pomocą tego poradnika mają szansę zdobyć się na stanowczy krok i będą w stanie z radością przyjąć to, co przygotował dla nich Bóg.

O autorach. Książkę tę napisali bracia i siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw z Denver w stanie Colorado: o. Anthony Ariniello, s. Emmanuelle Borchardt oraz o. Nathanael Pujos. Są oni teologami i mają spore doświadczenie w prowadzeniu młodych przez proces rozeznania.

* * *

Odkryj swoją drogę. Przewodnik dla młodych, Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2015, s. 112