Jesteś tutaj

Spowiedź

Autor: 
Wydawnictwo św. Wojciecha

O spowiedzi rozmawiają dwaj franciszkanie, ojciec Leonard Bielecki i ojciec Krzysztof Chodkowski, znani z popularnej wśród młodzieży internetowej serii filmów Bez Sloganu. Mówią szczerze, wnikliwie, zrozumiałym językiem.

Krótko i na temat. Trochę żartem, a trochę na poważnie. Tak o wierze i moralności rozmawiają dwaj franciszkanie, ojciec Leonard Bielecki i ojciec Krzysztof Chodkowski, znani z popularnej wśród młodzieży internetowej serii filmów Bez Sloganu. Mówią szczerze, wnikliwie, zrozumiałym językiem. A tematy rozmów podsuwają im młodzi ludzie. 

W książce znajdziemy między innymi tematy: po co spowiedź bez grzechu ciężkiego, power po spowiedzi, tajemnica spowiedzi, kłamstwo na spowiedzi, zadośćuczenienie bliźniemu, spowiedź księdza, spowiedź wielkanocna.

Pakiet książka + DVD zawiera filmy oraz dodatkowe materiały do każdego z nich (wyimki z Biblii, katechizmu, wyjaśnienia niektórych pojęć, anegdoty, apoftegmaty), które uzupełniają wypowiedź ojców Franciszka i Leonarda i będą przydatne podczas rozmowy z uczniami, inspirowanej treścią filmu.

* * *

Spowiedź, Bardzo krótkie rozmowy o bardzo ważnych sprawach cz. IV, płyta dvd + materiał pomocniczy. Filmy: o. L. Bielecki i o. F. Chodkowski, Tekst: Łukasz Łukasiewicz, Wydawnictwo św. Wojciecha 2015